wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Cenniki
Dodatkowe opcje przeglądania
Producenci
Kontakt
 • MARAX Import-Export
  NIP: 678-00-58-684
 • E-mail:sklep@marax.pl
 • TelefonDział Ogrzewania i Klimatyzacji:
  +48 12 642 27 80 w.25
  Dział Części Zamiennych: +48 12 643 66 01 w.23
  Zamówienia internetowe: +48 12 643 66 01 w.29
 • Godziny działania sklepuPon. - Pt. 8:00 - 17:00
Reklama
 • Reklama

Cenniki

CENNIKI MARAX:  
Zapraszamy do zapoznania się z cennikami poszczgólnych grup produktowych w formacie pdf:

A | B | C
| D | E  | F | G | H | I | J | K  | L | M | N | O | P | R | S | U | V | W  | X  | Y | Z  | inne


PRODUCENCI NA LITERĘ:  A

AUX
auxFirma AUX osiagająca poziom produkcji sięgający 3.5 mln jednostek, zatrudniająca przeszło 7.5 tyś. pracowników, jest jednym z trzech liderów azjatyckiego rynku klimatyzacyjnego. Obecnie AUX dysponuje najbardziej kompleksowym i nowoczesnym sprzętem oraz wysokiej klasy podzespołami, a nad zachowaniem odpowiedniego poziomu jakości urządzeń czuwają japońscy specjaliści

Ściągnij cennik: " MARAX CENNIK AUX" sciągnij cennik pdf
Ściągnij katalog: " MARAX KATALOG AUX VRF" sciągnij cennik pdf
Ściągnij katalog: " MARAX KATALOG AUX SPLIT " sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 4.07.2012


 

PRODUCENCI NA LITERĘ: B

BREEZAIR 
breezairMarka Breezair należąca do Desa Poland specjalizuję się w produkcji wysokiej jakości klimatyzatorów ewaporacyjnych. Jest to najnowocześniejsza technologia australijskiej firmy Seeley - lidera w sprzedaży urządzeń ewaporacyjnych na świecie. Od blisko 40 lat firma udoskonala swoje produkty, promując jednocześnie tą ekologiczną, a zarazem bardzo energooszczędną formę ochładzania pomieszczeń.

Ściągnij cennik: " MARAX CENNIK BREEZAIR" sciągnij cennik pdf
Ściągnij katalog: " MARAX KATALOG BREEZAIR" sciągnij cennik pdf
Ściągnij ulotkę informacyjną: " MARAX ULOTKA BREEZAIR" sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 4.07.2012


PRODUCENCI NA LITERĘ: D

DIMPLEX
dimplex Dimplex to największy na świecie producent elektrycznych urządzeń grzewczych. Dzięki doskonałej jakości oraz wykorzystaniu najnowocześniejszej, ekonomicznej i ekologicznej technologii, marka ta oferuje klientom zawsze najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązania. Dimplex współpracuje ściśle ze specjalistycznymi producentami z branży elektrotechnicznej, sanitarnej i grzewczej.

Ściągnij cennik:KOMINKI ELEKTRYCZNE OPTI-FLAME DIMPLEX " sciągnij cennik pdf
Ściągnij cennik: " KOMINKI ELEKTRYCZNE OPTI-MYST DIMPLEX sciągnij cennik pdf
Ściągnij cennik: " TECHNIKA GRZEWCZA DIMPLEX sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 7.08.2012

 

PRODUCENCI NA LITERĘ: E
ELCO
elco
Firma Elco posiada w swojej ofercie szeroką grupe palników olejowych gazowych i gazowo - olejowych o mocach od kilku kilowatów do 50 [MW]. Przeznaczone są w zależności od wykonania do zastosowania w kotłowniach, piekarniach, wędzarniach, suszarniach, hutach do topienia metali, kotłach energetycznych i w przeróżnych procesach technologicznych. Produkcja palników powiązana jest z trzema krajami: Szwajcarią, Francją i Niemcami. Do grupy Elco należą palniki pod nazwą "Elco" i "Elco - Klöckner". Obecne są na rynkach całego świata. Posiadają najsilniejszą pozycję w Szwajcarii, Austrii (gdzie dominują na rynku). Są bardzo cenione w Niemczech i we Francji (znaczący udział w rynku palnikowym).

Ściągnij cennik:MARAX CENNIK ELCO" sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 14.07.2011

ELECTRA
electra Firma ELECTRA powstała w 1947 roku, aktualnie koncern obecny jest na rynkach całego Świata. Po przez swoje placówki handlowe jest w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów. Dzięki ciągłemu rozwojowi może zaproponować szeroki wybór urządzeń przeznaczonych dla odbiorców indywidualnych jak i jednostek klimatyzacyjnych zaprojektowanych do budowli przemysłowych.

Ściągnij cennik:MARAX CENNIK KLIMATYZATORÓW ELECTRA" sciągnij cennik pdf
Ściągnij katalog:MARAX KATALOG KLIMATYZATORÓW ELECTRA " sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 4.07.2012
 

ELTERM
elterm Elterm jest czołowym polskim producentem urządzeń grzewczych (takich jak: elektryczne kotły wodne EKW jedno- i dwufunkcyjne, elektryczne suszarki i ogrzewacze łazienkowe, armatura hydrauliczna, regulatory pokojowe i pompowe). Przedsiębiorstwo Elterm powstało w 1992 roku z połączenia dwóch mniejszych firm. Obecnie jest dynamicznym przedsiębiorstwem średniej wielkości. Produkującym kilkanaście tysięcy wysokiej jakości urządzeń rocznie.  Produkty Elterm wykazują się niemalże zerowym poziomem awaryjności. W ostatnim czasie firma skupiła się głównie na rozwoju w obszarze armatury hydraulicznej (grupy bezpieczeństwa, sprzęgła hydrauliczne, kolektory i zespoły mieszające, zespoły różnicowo-pompowe, moduły pompowe) oraz regulatorów pokojowych i pompowych, które to produkty zyskały sobie szczególne uznanie wśród klientów.

Ściągnij cennik:MARAX CENNIK PRODUKTÓW ELTERM" sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 2.09.2011

 


 

PRODUCENCI NA LITERĘ: G

GIERSCH
giersch
Firma GIERSCH została założona przez Reinholda Gierscha. Obecnie firma produkcje ponad 200.000 palników rocznie jest jednym z największym na świecie producentów palników olejowych, gazowych oraz uniwersalnych. Wszystkie produkty są zbudowane zgodnie z najsurowszymi normami jakości i niezawodności. Z tego powodu każdy palnik zanim opuści produkcję musi przejść testy funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Jakość obsługi firmy Giersch potwierdzona jest certyfikatem DIN EN ISO 9001:2000.

Ściągnij cennik:MARAX CENNIK PALNIKI GIERSCH " sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 13.07.2011


 PRODUCENCI NA LITERĘ: H

HITON
hiton
Marka HITON została założona w roku 2002 w celu propagowania odnawialnych źródeł energii. HITON to przede wszystkim solidna i profesjonalna firma specjalizująca się w produkcji urządzeń grzewczych zasilanych paliwami ekologicznymi bezpiecznymi dla środowiska. Firma została założona przez inżynierów opracowujących nowatorskie rozwiązania usprawniające produkcje wielu gałęzi przemysłu.                            

Ściągnij cennik: " Przykładowy producent " sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: XX.XX.XXXXPRODUCENCI NA LITERĘ: K

KOMFOVENT
komfovent Firma Komfovent Oferuje bardzo szeroki wybór urządzeń wentylacyjnych. Produkcja urządzeń oparta jest na zawansowanych technologiach. Cały proces produkcji jest kontrolowany przez  specjalistów wykwalifikowanych w swojej dziedzinie, dodatkowo urządzenia poddawane są podwójnej kontroli jakości. Każdego roku firma Komfovent produkuje ponad 16000 central powietrza.  

Ściągnij cennik:MARAX CENNIK CENTRAL WENTYLACYJNYCH KOMFOVENT " sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 14.07.2011


PRODUCENCI NA LITERĘ: L

LG
lg
Firma LG chce rozszerzyć swoją czołową pozycję z segmentów domowych i profesjonalnych systemów klimatyzacji na segmenty systemów przemysłowych i specjalistycznych, oferując kompleksowe instalacje grzewczo-wentylacyjno-klimatyzacyjne (HVAC). Dotychczasowe sukcesy i doświadczenia oddziału Air Conditioning pozwalają firmie LG skutecznie rywalizować na globalnym rynku systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) poprzez oferowanie kompleksowych usług — od zapewnienia urządzeń do zaprojektowania całej instalacji.

Ściągnij cennik:MARAX CENNIK KLIMATYZATORÓW LG " sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 4.07.2012PRODUCENCI NA LITERĘ:  M

McQuay 
mcquay
Firma McQuay należy do grupy największych międzynarodowych koncernów produkujących urządzenia klimatyzacyjne i chłodnicze dla potrzeb przemysłu, handlu i gastronomii oraz klimatyzacji pomieszczeń biurowych, mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej. Oferta systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych jest bardzo różnorodna, zarówno pod względem technicznym, jak i cenowym - wszystkie jednak odznaczają się doskonała technologią, wysoką wydajnością i komfortem użytkowania.     

Ściągnij cennik: " MARAX CENNIK McQuay " sciągnij cennik pdf
Ściągnij katalog: " MARAX KATALOG McQuay " sciągnij cennik pdf
Ściągnij katalog: " MARAX KATALOG INVERTERY SERIA Y " sciągnij cennik pdf
  data aktualizacji: 4.07.2012


MASTER
Master, osuszacze, wentylatory, klimatyzatory, kraków
Historia marki Master sięga lat 50-tych. Pierwsza nagrzewnica została wyprodukowana w roku 1954 w fabryce Dayton Ohio w Stanach Zjednoczonych. Od tamtego czasu urządzenia Master były ciągle udoskonalane pod względem technicznym i stawały się coraz bardziej popularne. Master jest jedną z najlepszych marek sprzętu grzewczego - nadmuchowego na rynku polskim. Znakomita jakość urządzeń i profesjonalne serwisy w całej Polsce powodują że czas pracy urządzeń jest najwyższy wśród konkurencji.     

Ściągnij cennik: " MARAX CENNIK OSUSZACZY I WENTYLATORÓW " sciągnij cennik pdf
Ściągnij cennik: MARAX CENNIK KLIMATYZATORÓW I URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH " sciągnij cennik pdf
             Ściągnij cennik: " CENNIK TRANSPORTU KLIMATYZATORÓW I URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH " sciągnij cennik pdf
Ściągnij cennik: CENNIK TRANSPORTU OSUSZACZY I WENTYLATORÓW " sciągnij cennik pdf
             Ściągnij katalog: MARAX KATALOG OSUSZACZY MASTER " sciągnij cennik pdf
Ściągnij folder reklamowy: MARAX FOLDER REKLAMOWY KLIMATYZATORÓW MASTER " sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 4.07.2012PRODUCENCI NA LITERĘ: P
 
PURMO
purmoPurmo jest sztandarową marką koncernu Rettig Heating sp. z o.o. Aktualnie koncern Rettig Heating Group jest największym producentem grzejników płytowych w Europie. Łącznie w fabrykach w: Finlandii, Polsce, Niemczech, Belgii, Francji, Szwecji, Chinach produkcja dochodzi do 9 mln sztuk. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, grzejniki kanałowe, elektryczne i ogrzewanie podłogowe. Grzejniki PURMO produkowane są w Polsce od 10 lat. .  

Ściągnij katalog:MARAX KATALOG PURMO 2011 " sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 15.07.2011


 
PEGO
pegoFirma PEGO S.r.l. osiągnęła w ciągu ostatnich 20 lat czołową pozycję w zakresie urządzeń do obróbki powietrza. Potwierdziła to na rynku krajowym. W chwili obecnej firma Pego rozszerzyła działalność na szczeblu europejskim i międzynarodowym poprzez skuteczną sieć dystrybutorów. PEGO S.r.l. specjalizuje się w chłodnictwie i klimatyzacji oraz oferując pełną gamę produktów, odpowiednich do każdego rodzaju potrzeb. Ciągły wzrost produkcji doprowadził do powstania odrębnego sektora nawilżaczy powietrza.

Ściągnij katalog:MARAX KATALOG PEGO 2012 " sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 20.04.2012


 

PRODUCENCI NA LITERĘ: R

RIELLO
rielloFirma RIELLO została założona w roku 1922 przez Pilade Riello w Veronie-Włochy. Siła RIELLO tkwi w połączeniu innowacyjnych technologi i 90-cio  letniego doświadczenia. Dzisiaj firma Riello posiada ponad 16% udział w światowej produkcji palników, co oznacza to, że co 6 montowany na świecie palnik pochodzi z firmy RIELLO.
 

Ściągnij cennik:MARAX CENNIK RIELLO " sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 24.07.2012
 


REGULUS
regulusFirma REGULUS®-system s.j. to przedsiębiorstwo polskie, którego głównym kierunkiem działania jest produkcja wodnych miedziano-aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania. Strategicznym celem firmy REGULUS jest tworzenie stabilnego rynku odbiorców poprzez wysoką jakość wyrobów, perfekcyjną obsługę dostosowaną do wymagań różnych odbiorców oraz stałe podwyższanie rangi marki produktu. Taki proces ma charakter ciągły bez względu na osiągnięty już status marki i firmy..

  Ściągnij cennik:MARAX CENNIK REGULUS SYSTEM CANAL " sciągnij cennik pdf
  Ściągnij cennik:MARAX CENNIK REGULUS SYSTEM CANAL VENT " sciągnij cennik pdf
data aktualizacji: 28.11.2011 


 

następna strona >>

 


Przejdź do strony głównej

Producenci

 • ALFA-THERM
 • Elterm
 • FINE KOREA
 • Firman
 • KERONA
 • Ravanson
 • Tiger King
 • Ulrich
 • XARAM Energy
 • Xime
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl