wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Kontakt
Dodatkowe opcje przeglądania
Producenci
Kontakt
  • MARAX Import-Export
    NIP: 678-00-58-684
  • E-mail:sklep@marax.pl
  • TelefonDział Ogrzewania i Klimatyzacji:
    +48 12 642 27 80 w.25
    Dział Części Zamiennych: +48 12 643 66 01 w.23
    Zamówienia internetowe: +48 12 643 66 01 w.29
  • Godziny działania sklepuPon. - Pt. 8:00 - 17:00
Reklama
  • Piece na olej uniwersalny

Kontakt

31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24

Sklep i serwis czynne:

Pn. - Pt. 8.00 - 17.00


tel. +48 12-642-27-80 język polski

Santander Bank Polska, Nr konta: 66 1090 1665 0000 0001 1563 1756
Raiffeisen POLBANK, Nr konta: 43 1750 1048 0000 0000 3709 4633

Rachunek bankowy w PLN



IBAN:  PL 81 1750 1048 0000 0000 3731 8795
SWIFT: RCBWPLPW
IBAN: PL05 1090 1665 0000 0001 1900 4768
SWIFT: SCFBPLPWXXX
Rachunek walutowy w USD


IBAN:  PL
95 1750 1048 0000 0000 3787 1443
SWIFT: RCBWPLPW
IBAN: PL 72 1090 1665 0000 0001 1640 8812
SWIFT: SCFBPLPWXXX

Rachunek walutowy w EUR
 

e-mail: biuro@marax.pl
fax: wewn.26

kom. +48 790 700 235 język niemiecki (deutsch)
kom. +48 533 336 136  język angielski (english)

tel. +48 12-643-66-01 język polski

 

Właściciele

Ryszard RajRyszard
Tel. 12 642-27-80 w.28
gg4529990
ryszard@marax.pl
Beata RajBeata
Tel. 12 642-27-80 w.21
gg5212861
beata@marax.pl

Księgowość

 Mirosława
Tel. 12 642-27-80 w.29
biuro@marax.pl
 

Dział Klimatyzacji, Wentylacji i Ogrzewania

Dział Ogrodniczy

Antoni
Tel. 12 642-27-80 w.24, 25
Kom. 605 044 299
gg18004153
antoni@marax.pl
Zdzisław
Tel. 12 642-27-80 w.22
Kom. 691 159 404
gg5662279
zdzislaw@marax.pl

Kierownik Sprzedaży Działu Grzewczego i Klimatyzacji

 Dariusz
Kom. +48 790 700 235
Kontakt w języku polskim i niemieckim
dariusz@marax.pl
 

Dział części zamiennych

 Benigna (Benia)
Tel. 12 642-27-80 w.23
Kom. 607 807 886
gg1679789
serwis@marax.pl
 

Dział Informatyczny

Gerard
Tel. 12 642-27-80 w.29
Kom. 533 336 136
gg20173258
gerard@marax.pl
Michał
Tel. 12 642-27-80 w.29
Kom. 533 336 136
gg31318549
m.kozak@marax.pl

Serwis

Paweł
Tel. 12 642-27-80 w.30
Kom. 501 125 812
serwis@marax.pl
Roman
Tel. 12 642-27-80 w.30
Kom. 501 125 812
serwis@marax.pl

Dział części zamiennych

 Bogusław 

 dojazd autobusem linii nr 138, 122
dojazd tramwajem linii nr 1,5 

 


Imię :

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sprzedawcę moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytania.

Przejdź do strony głównej

Producenci

  • ALFA-THERM
  • Elterm
  • FINE KOREA
  • Firman
  • KERONA
  • Ravanson
  • Tiger King
  • Ulrich
  • XARAM Energy
  • Xime
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl