wyszukiwanie zaawansowane
1 » Kontakt2

Dodatkowe opcje przeglądania

Producenci

Kontakt

  • MARAX Import-Export
    NIP: 678-00-58-684
  • E-mail:sklep@marax.pl
  • TelefonDział Ogrzewania i Klimatyzacji:: +48.126422780 w.25
    Dział Części Zamiennych: +48.126436601 w.23
    Zamówienia internetowe: +48.126436601 w.29
  • Fax+48 12 642-27-80 w.26
  • Godziny działania sklepuSezon letnio-zimowy (1.07-31.03): Pon. - pt. = 8.00 - 17.00 Sezon wiosenny (1.04-30.06): Pon. - pt. = 8.00 - 17.00 sobota = 8.00 - 13.00

Reklama

  • osuszacze

Kontakt

alt

31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24

Sklep i serwis czynne:

LATO - ZIMA
od 1.07 do 31.03
Pn. - Pt. 8.00 - 17.00

WIOSNA
od 1.03 do 30.06
Pn.-Pt. 8.00 - 17.00

Sob. 8.00-13.00 


tel. +48 12-642-27-80 język polski

IBAN:  PL 05 1090 1665 0000 0001 1900 4768
SWIFT:
SCFBPLPWXXX
Rachunek walutowy w USD


IBAN:  PL 72 1090 1665 0000 0001 1640 8812
SWIFT:
SCFBPLPWXXX
Rachunek walutowy w EUR

Santander Bank Polska, Nr konta: 66 1090 1665 0000 0001 1563 1756
Raiffeisen POLBANK, Nr konta: 43 1750 1048 0000 0000 3709 4633


Rachunek bankowy w PLN

GG: 31318549 
   
e-mail: biuro@marax.pl
fax: wewn.26

kom. +48 790 700 235 język niemiecki (deutsch)
kom. +48 533 336 136  język angielski (english)

tel. +48 12-643-66-01 język polski
 

Właściciele

Ryszard RajRyszard
Tel. 12 642-27-80 w.28
gg4529990
ryszard@marax.pl
Beata RajBeata
Tel. 12 642-27-80 w.21
gg5212861
beata@marax.pl

Księgowość

  Mirosława
Tel. 12 642-27-80 w.29
biuro@marax.pl
 

Dział Klimatyzacji, Wentylacji i Ogrzewania

Dział Ogrodniczy

Antoni
Tel. 12 642-27-80 w.24, 25
Kom. 605 044 299
gg18004153
antoni@marax.pl
Zdzisław
Tel. 12 642-27-80 w.22
Kom. 691 159 404
gg5662279
zdzislaw@marax.pl

Kierownik Sprzedaży Działu Grzewczego i Klimatyzacji

  Dariusz
Kom. +48 790 700 235
Kontakt w języku polskim i niemieckim
dariusz@marax.pl
 

Dział części zamiennych

  Benigna (Benia)
Tel. 12 642-27-80 w.23
Kom. 607 807 886
gg1679789
serwis@marax.pl
 

Dział Informatyczny

Gerard
Tel. 12 642-27-80 w.29
Kom. 533 336 136
gg20173258
gerard@marax.pl
Michał
Tel. 12 642-27-80 w.29
Kom. 533 336 136
gg31318549
m.kozak@marax.pl

Serwis

Paweł
Tel. 12 642-27-80 w.30
Kom. 501 125 812
serwis@marax.pl
Roman
Tel. 12 642-27-80 w.30
Kom. 501 125 812
serwis@marax.pl

Dział części zamiennych

  Bogusław  

 dojazd autobusem linii nr 138, 122
dojazd tramwajem linii nr 1,5 

 


Imię :

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sprzedawcę moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytania.

Przejdź do strony głównej

Producenci

  • ALFA-THERM
  • Dimplex
  • Elterm
  • FINE KOREA
  • Firman
  • KERONA
  • Ravanson
  • Ulrich
  • XARAM Energy
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl