wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Nagrzewnice olejowe z przeznaczeniem dla ogrodników: XARAM Energy, Tiger King, Kerona i Firman
Dodatkowe opcje przeglądania
Producenci
Kontakt
 • MARAX R. Raj Sp.Jawna
 • NIP: 678-00-58-684

 • E-mail:sklep@marax.pl
 • TelefonDział Grzewczy/Klimatyzacja+48 609 564 760
  Elektroniczne deski myjące+48 533 336 136
  Części zamienne: +48 605 316 665
 • Godziny działania sklepuPon. - Pt. 10.00 - 15.00
Reklama
 • Klimatyzaotry przenośne
CENNIKI
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Nagrzewnice olejowe z przeznaczeniem dla ogrodników: XARAM Energy, Tiger King, Kerona i Firman

Data dodania: 01-04-2017

znajdują się modele bez odprowadzenia spalin oraz z odprowadzeniem spalin. Dlaczego nasze nagrzewnice są lepsze od innych będących na rynku polskim?

 Bo praktycznie wszystkie nasze nagrzewnice mają elektroniczny termostat oraz wyświetlacz temperatury; niektóre mają pobór powietrza z zewnątrz; niektóre mogą mieć podpięty rękaw do transportu powietrza  (MARAX ma największy typoszereg urządzeń w Polsce z przeznaczeniem dla ogrodników!).
To po pierwsze - oszczędzają nam paliwo (bo jak osiągną zadaną temperaturę to się wyłączą a zaczną ponownie działać jak będzie taka potrzeba, czyli temperatura w obiekcie spadnie poniżej zadane). Czasami przy ciepłej nocy gdy temperatura jest odpowiednia to nie załączą się w ogóle. Również nie będzie nam groziło przegrzanie w nocy, natomiast inna sprawa aby na się rośliny nie zaparzyły w dzień - wtedy wentylujemy.
Po drugie niektóre nasze nagrzewnice mają dodatkowo wyświetlacz kodu błędu, który nam powie czy problem w przypadku awarii jest po stronie paliwa, zasilania elektrycznego czy też jest inna przyczyna.
W naszej ofercie mamy nagrzewnice z dodatkowym wlotem powietrza z zewnątrz do palnika co powoduje, że palnik nie pobiera powietrza ze szklarni tylko bilans powietrze - spaliny jest cały czas taki sam. Takimi urzadzeniami są nagrzewnice XARAM Energy modele bez odprowadzenia spalin TK i Z-Fire 100 000 o mocy 116 kW, oraz modele z odprowadzeniem spalin modele TK i ZF 170 o mocy 41 kW oraz TK i ZF 240 o mocy 58 kW.
W naszym typoszeregu nagrzewnic są również modele specjalnie przystosowane do szklarni modelle XARAM Energy modele P-25 o mocy 25 kW; P-30 o mocy 30 kW; P-40 o mocy 40 kW; P-80 o mocy 80 kW oraz P-90 o mocy 90 kW. W zależności od potrzeb modele XARAM Energy TK-170; TK-240; ZF-170; ZF-240 oraz  cały typoszereg modeli P mogą mieć podpięte rękawy transportujące powietrze na odległość.
 
alt
  
   Poniżej opiszemy grupy nagrzewnic aby łatwiej państwu było dobrać odpowiednie urządzenie.

XARAM Energy -
Seria nagrzewnic Xaram Energy TK bez odprowadzenia spalin (otwarta komora spalania) składa się z 6 urządzeń o mocach od 15 do 116 kW oraz 6 analogicznych modeli Z-Fire również o mocach 15 do 116 kW.

Natomiast seria nagrzewnic Xaram Energy z odprowadzeniem spalin (zamknięta komora spalania) TK-ID składa się z 3 urządzeń o mocach: 20 - 41 - 58 kW. Nowymi modelami XARAM Energy TK są nagrzewnice oznaczone Z-Fire (w skrócie ZF), które mają otwierany panel serwisowy w celu szybkiego i łatwego dostępu do dyszy, fotoelementu, palnika i wentylatora. W typoszeregu Z-Fire jest również model ZF 60 o mocy zaledwie 17 kW i jak cała rodzina ZF ma termostat, wyświetlacz temperatury i kodu błędu oraz śrubę regulacyjną do regulacji pompy.
Dodatkowo modele XARAM Energy TK100000, TK-170ID, TK-240ID (oraz analogiczne modele ZF 100000, ZF170 i ZF240) posiadają możliwość podpięcia czerpni powietrza. Dzięki takiemu rozwiązaniu nagrzewnica do spalania nie zużywa tlenu znajdującego się w szklarni lub tunelu foliowym, który jest niezbędny do prawidłowej wegetacji roślin.
Nagrzewnice XARAM Energy są obecnie urządzeniami o najlepszym stosunku jakości do ceny na naszym rynku.
Nagrzewnice można zastosować jako główne źródło ciepła lub jako dodatkowego źródła ciepła w celu szybszego dogrzania ogrzewanego pomieszczenia.
Urządzenia firmy Xaram Energy posiadają 2 lata gwarancji (pod warunkiem wykonania przeglądu do 12 miesięcy od daty zakupu).
KERONA - nagrzewnice do szklarni bez odprowadzenia spalin.
Nagrzewnice KERONA są obecnie najlepiej wyposażonymi i najbardziej zaawansowanymi technicznie nagrzewnicami na naszym rynku.Nagrzewnice Kerona z linii PROFESSIONAL to jedyne nagrzewnice dostępne na rynku posiadające 2 poziomy mocy grzewczej, dzięki temu moc grzewczą możemy ustawić w zależności od potrzeby w danym momencie. Nagrzewnice Kerona z linii SPECIAL EDITION charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Na tle konkurencji wyróżnia je również nowoczesny, oryginalny design. Nagrzewnice Kerona charakteryzują się cichą i równą pracą nawet przy gorszym jakościowo paliwie - olej opałowy lub napędowy. Sprawność cieplna nagrzewnic olejowe bez odprowadzenia spalin KERONA wynosi 100%, ponieważ całkowite ciepło pochodzące ze spalonego paliwa jest dostarczone do ogrzewanego pomieszczenia. Nagrzewnice można zastosować jako główne źródło ciepła lub jako dodatkowego źródła ciepła w celu szybszego dogrzania ogrzewanego pomieszczenia. Nagrzewnice bez odprowadzenia spalin doskonale sprawdzają się w otwartych i dobrze wentylowanych pomieszczeń, takich jak fabryki, magazyny, warsztaty lub tereny budowy. Urządzenia firmy KERONA posiadają 2 lata gwarancji (pod warunkiem wykonania przeglądu do 12 miesięcy od daty zakupu).

Firma MARAX to wyłączny importer, dystrybutor i serwis centralny nagrzewnic KERONA i XARAM ENERGY w Polsce.
Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych i firmy instalatorskie. Oferujemy wysokie rabaty i wsparcie techniczne.


 
 

MODELE NAGRZEWNIC DO SZKLARNI, TUNELI FOLIOWYCH:


Nagrzewnice olejowe bez odprowadzenia spalin:

Nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin:

 

 ZALETY:

 • Produkcja Koreańska, 2 lata gwarancji (war. przegląd do 12 m-cy).
 • Automatyczny zapłon.
 • Termostat przegrzania - zabezpieczenie przed przegrzaniem.
 • Obudowa ze specjalnie perforowanej blachy - odporna na wgniecenia.
 • Mocna i trwała konstrukcja stalowa.
 • 2 poziomy mocy (80% -100%) - (dotyczy nagrzewnic Kerona Professional)
 • Wskaźnik poziomu paliwa.
 • Termostat - nastaw temperatury w pomieszczeniu (nie dotyczy modelu TK 12000)
 • wyświetlacz temperatury (nie dotyczy modelu TK 12000)tagi dla wyszukiwarek: nagrzewnica do szklarni, nagrzewnica do tunelu foliowego, ogrzewanie szklarni, ogrzewanie tunelu foliowego, nagrzewnica do szklarni kraków,ogrzewanie szklarni kraków,

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności

Producenci

 • ALFA-THERM
 • Elterm
 • FINE KOREA
 • Firman
 • KERONA
 • NanoHeat
 • Ravanson
 • Tiger King
 • Ulrich
 • XARAM Energy
 • Xime

Metody płatności

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu