wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Osuszanie pomieszczeń basenowych. Osuszacze basenowe HIDROS FAST
Dodatkowe opcje przeglądania
Producenci
Kontakt
 • MARAX R. Raj Sp.Jawna
 • NIP: 678-00-58-684

 • E-mail:sklep@marax.pl
 • TelefonDział Grzewczy/Klimatyzacja+48 609 564 760
  Elektroniczne deski myjące+48 533 336 136
  Części zamienne: +48 605 316 665
 • Godziny działania sklepuPon. - Pt. 10.00 - 15.00
Reklama
 • Oczyszczacze powietrza
CENNIKI
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Osuszanie pomieszczeń basenowych. Osuszacze basenowe HIDROS FAST

Data dodania: 25-07-2012

Osuszacze basenowe HIDROS FAST seria SDA


Osuszacze serii SBA są przeznaczone są do pracy stacjonarnej. Ich płaski kształt pozwala na dobre komponowanie się urządzenia w pomieszczeniu i łatwy montaż na podłodze lub ścianie. Możliwy jest również montaż w pomieszczeniach technicznych bezpośrednio przylegających do basenu. Seria ta składa się z 4 modeli o wydajność osuszania od 75 do 200 l/24h. Osuszacze spełniają wytyczne Dyrektyw Europejskich, są oznakowane znakiem CE oraz posiadają deklarację zgodności. Specjalnie zaprojektowane dla basenów Przeznaczone do montażu naściennego lub w pomieszczeniach technicznych basenu

ZASTOSOWANIE
Osuszacze serii SBA są urządzeniami specjalnie zaprojektowanymi dla zastosowania w małych basenach pływackich lub pomieszczeniach jacuzzi, gdzie poziom wilgotności powinien być ściśle kontrolowany w celu zapewnienia optymalnego komfortu.

Osuszacze basenowe HIDROS FAST seria SDH


hidros fast sdhOsuszacze serii SDH są przeznaczone do montażu w pomieszczeniach technicznych basenu. Wentylator promieniowy o wysokim sprężu dyspozycyjnym pozwala na podłączenie urządzenia do kanałów zarówno na zasilaniu jak i nawiewnie powietrza. Seria ta składa się z 2 modeli o wydajność osuszania od 94 do 124 l/24h. Specjalnie zaprojektowane dla basenów Przeznaczone do montażu w pomieszczeniach technicznych basenu Wysoki spręż dyspozycyjny umożliwiający instalację kanałową

ZASTOSOWANIE
Osuszacze serii SDH są urządzeniami specjalnie zaprojektowanymi dla zastosowania w małych basenach pływackich lub pomieszczeniach jacuzzi, gdzie poziom wilgotności powinien być ściśle kontrolowany w celu zapewnienia optymalnego komfortu.
Osuszacze basenowe HIDROS FAST seria SEH


hidros fast sehSeria osuszaczy SEH składa się z 2 modeli o wydajności od 164 do 194 l/24h. Wszystkie jednostki są fabrycznie montowane i okablowane, dokładnie opróżniane i osuszane po testach szczelności pod ciśnieniem, a następnie napełniane ekologicznym czynnikiem chłodniczym R407C. Przed opuszczeniem fabryki przechodzą kompletne testy funkcjonalności. Wszystkie urządzenia spełniają wymagania Dyrektyw Europejskich, każde z nich posiada własne oznakowanie symbolem CE oraz dołączoną Deklarację Zgodności.. Wentylator promieniowy o wysokim ciśnieniu statycznym pozwala na podłączenie urządzenia do kanałów rozprowadzających powietrze. Specjalnie zaprojektowane dla basenów Wysoki spręż dyspozycyjny umożliwiający instalację kanałową Montaż w pomieszczeniu technicznym basenu.
 

ZASTOSOWANIE
Osuszacze serii SEH są urządzeniami specjalnie zaprojektowanymi dla zastosowania w małych basenach pływackich lub pomieszczeń jacuzzi, gdzie poziom wilgotności powinien być ściśle kontrolowany w celu zapewnienia optymalnego komfortu. Urządzenia te są przeznaczone do montażu w pomieszczeniu technicznym w pobliżu basenu.
Osuszacze basenowe HIDROS FAST seria SRH


hidros fast srhSeria osuszaczy SRH składa się z 6 podstawowych modeli o wydajność osuszania od 1150 do 3050 l/24h. Wszystkie urządzenia zostały fabrycznie zmontowane oraz okablowane, starannie opróżnione oraz osuszone po przeprowadzeniu testów szczelności, a następnie napełnione czynnikiem R407C i poddane niezbędnym próbom rozruchowym. Wentylator promieniowy o wysokim ciśnieniu statycznym pozwala na podłączenie urządzenia do kanałów rozprowadzających powietrze. Specjalnie zaprojektowany dla basenów Przeznaczone do montażu pomieszczeniach technicznych basenu dla średnich i dużych basenów

ZASTOSOWANIE
Osuszacze serii SRH są urządzeniami specjalnie zaprojektowanymi dla zastosowania w średnich lub dużych basenach pływackich, gdzie poziom wilgotności powinien być ściśle kontrolowany w celu zapewnienia optymalnego komfortu. Urządzenia te są przeznaczone do instalacji w pomieszczeniu technicznym na zapleczu basenu.
Osuszacze basenowe HIDROS FAST seria UTH


hidros fast UTHSeria UTH składa się z 7 modeli o wydajności osuszania od 137 do 683 l/24h. Zastosowanie odzysku energii o podwójnym obiegu i krzyżowym przepływie powietrza umożliwia zwiększenie wydajności osuszania do 20% w porównaniu ze standardowymi osuszaczami. Zastosowanie podwójnego obiegu w systemie odzysku energii faktycznie umożliwia chłodzenie wstępne powietrza w pobliżu punktu nasycenia, dając tym samym możliwość odzysku ciepła utajonego. Wszystkie urządzenia są fabrycznie zmontowane oraz okablowane, starannie opróżnione oraz osuszone po przeprowadzeniu testów szczelności, a następnie napełnione czynnikiem R407C i poddane niezbędnym próbom rozruchowym. Urządzenia UTH mogą działać w szerokim zakresie temperatur i są w stanie obrobić do 30% świeżego powietrza. Do pomieszczeń z bardzo dużymi zyskami wilgoci i temperatury. Wysokowydajne osuszacze z odzyskiem energii. Możliwość kontrolowania temperatury.

ZASTOSOWANIE
Osuszacze serii UTH są urządzeniami specjalnie zaprojektowanymi do całkowitej kontroli temperatury i wilgotności, przy wykorzystaniu odzysku energii oraz przygotowania świeżego powietrza. Mają zastosowanie w krytych basenach pływackich, lub wszelkich zastosowań z bardzo dużymi wewnętrznymi zyskami ciepła i wilgoci.zobacz pełną ofertę na:


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności

Producenci

 • ALFA-THERM
 • Elterm
 • FINE KOREA
 • Firman
 • KERONA
 • NanoHeat
 • Ravanson
 • Tiger King
 • Ulrich
 • XARAM Energy
 • Xime

Metody płatności

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu